Genel Bilgilendirme

Doğalgazlı Fanlı Sıcak Hava Üreteçlerien çok kullanılan alanların başında Cafeler, Restourantlar, Fabrikalar, Atölyeler, Ofisler gibi İşletmeler gelmektedir. Ticari küçük büyük tüm işletmelerinize gönül rahatlığı ile taktırabilirsiniz.

Kapalı alanların Isıtmasında en etkili Doğalgazlı Fanlı Isıtıcı'dır, en önemli özelliği cihaz çalışır çalışmaz ortamı 10dk içerisinde ısıtmasıdır.

UMAYGAZ Doğalgazlı Sıcak Hava Üretecini aldığınızda cihaz ile birlikte tüm bileşenler gelmektedir başka hiç bir şeye ihtiyacınız yoktur.

Cihazımızın bir diğer özelliği ise ağırlık kg düşük ve ölçüleride küçüktür bu nedenle işletmenizde görsel açıdan da şıklık katacaktır.

Umaygaz Doğalgazlı Sıcak Hava Üreteci cihazımız 5 yılı aşkın bir sürede ummalı ve titiz çalışmanın ürünüdür. Umaygaz Fanlı ısıtıcımızın yanma odası bir diyer tabirle eşanjör yapısı tamamen paslanmaz krom çelikten üretilmiştir.

Cihazın en önemli parçası eşanjör diyebiliriz yanma kısmı sıcaklıkğı veren eşanjördür çünkü yüksek sıcaklıklara maruz kalması nedeni ile en dayanıklı parça olması açısından bu kısmın tamamını paslanmaz krom çelikten ürettik.

Dediğimiz gibi 5 yılı aşkın sürede farklı markalarda cihazların yetkili servisliğini yaptık ve bir çok cihazda çıkan sorun yapılan hataları eksiklikleri not ederek UMAYGAZ sıcak hava üretecimizde bu yanlış eksik hataları giderdik ve daha fazlasını ekleyerek cihazımızı mükemmel hale getirdik.

Aklınızda Bir Projeniz Varsa
Hemen Bizimle İletişime Geçin.
İLETİŞİM
Bizimle Çalışmaya Hazır mısınız?
İletişim bilgilerimizden bize gün içi 08: 18:00 saatler arası ulaşabilirsiniz. İlgili tüm konularda sizlere destek vermekten büyük mutluluk duyarız.
Ferhat
Satış Pazarlama

0 532 169 41 36
Tayfun
Üretim Sorumlusu

0 551 071 75 38
Erhan
İş Takip Sorumlusu

0 551 131 44 61
Genel
0 850 302 70 59
whatsapp
0 532 169 41 36
Merkez Ofis
İstasyon Mah Hacı Fahri Zümbül Cad. No:62 D:2, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

BİLGİ (a) İSİLMEKANİK.COM