Çerkezköy Fornax Isıtıcı Arıza Bakım Servis

Anasayfa » Çerkezköy Fornax Isıtıcı Arıza Bakım Servis

Çerkezköy Fornax Isıtıcı Cihazlara Neden Bakım Yaptırmalıyım?
Altını çizerek söylemek istiyorum bakım yaptırmak cihaz farketmeksizin çok önemlidir.
Çoğu zaman insanlar bakım konusunu önemsemiyor bakım yapılmasını gereksiz görüyor bakım maliyetlerini gereksiz gören çoğunluk var bu gerçekten doğru bir yaklaşım değil nedenmi çünkü
Doğalgazlı Fornax Isıtıcı bilindik üzere çok yüksek fiyatlara satılmaktadır cihazın bakımı yapıldığında örnek 200tl veya 500tl gibi bir iki parçanın değiştirilmesi 15000tl 30000tl olan sıfır cihazla değişmesinden çok daha ekonomiktir ve bakımı alanında uzman kişiler tarafından yapılırsa kullandığınız zaman kadar ve dahada fazla kullanabilirsiniz zaten cihazın asıl para tutan ana gövdeleri kullanım ömürleri uzundur sadece hassas olan bir kaç parça sıcaklıktan tozdan yıpranabiliyor cihazı komple değişmektense çok çok az maliyetle cihazınız yenilenmiş olur

Çerkezköy Fornax Isıtıcı Servisi
Her Marka
1.Doğalgazlı Borulu Radyant
2.Doğalgazlı Sıcak Hava Üreteci
3.Doğalgazlı Seramik Radyant
4.Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Isıtıcı cihazlarınızın arıza bakım onarım servis hizmeti vermekteyiz.

Doğalgazlı Fornax Isıtıcı Arıza yaptığında sadece arıza yaptırmayız mutlaka arıza ile birlikte tüm bakımlarını yaptırdınız çünkü bakımsızlıktan kaynaklı arızaya sebeb olabilmektedir.
Fornax Isıtıcı Bakım Fiyatları nasıl belirlenir
Cihaz asıldığı yükseklik önemli cihaza ulaşılması için yüksekte ise makası menlift gerekebilir buda Doğalgazlı Fornax Isıtıcı Bakım Fiyatlarına yansıtmaktadır.
Bunun yanında bakım yapılacak Doğalgazlı Fornax kaç adet olduğu da fiyata etki etmektedir
En önemlisi Fornax Robur Isıtıcının kısmi değil tamamına bakım yapılmalı zaten masraf yapılacağı için cihazın tamamına bakım yapılmadı daha faydalı olacak
Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Bakım Fiyat kısmına gelirsek cihaz sayısı yüksekliği ve konumu göz önünde bulundurularak yaklaşık olarak 750TL ile 1500TL arasında değişmektedir.

Çerkezköy Fornax Isıtıcı Arıza Bakım Servisi
Fornax Isıtıcının Trakya Yetkili Servisiyiz

Servis Talebi Nasıl Yapılır?
Öncelikle cihazınızın garantisi devam ediyor ise Fornax Isıtıcı fabrikasını arayarak servis yazdırmanız gerekmektedir. Ve garanti belgenizi hazır etmeniz gerekiyor.
Daha sonra fabrika bize bilgi vererek sizin irtibata geçmekteyiz.
Eğer Fornax Isıtıcınızın garantisi bitmiş ise direk bizimle İletişime geçebilirsiniz.
Fornax Isıtıcı Arıza Servisi Nasıl Yapılır
Cihaz garanti kapsamı içerisinde ise ve kullanım hatası yoksa üretim hataları için cihazın tüm arıza ücretsiz yetkili servisimiz tarafından yapılır.
Garantisi bitmiş cihazların arıza tespiti için yerinde görülmesi gerekir tabi buda elaman ve yol giderleri için bir hizmet bedeli alınmaktadır.
Arıza tespiti yapıldıktan sonra hangi parça değişecek veya nasıl bir müdahale yapılacak ise servisimiz çıkan maliyeti sizlere söyleyecektir fiyatı kabul etmemeniz durumunda sadece servis hizmet bedeli alınır kabul etmeniz durumunda gerekli kontroller ve değişiklikler yapılarak Doğalgazlı Fornax Isıtıcı sağlam çalışır vaziyette size teslim edilir.

Doğalgazlı Sıcak Hava Üreteci Arızaları Ve Sebepleri Nelerdir?
Sıcak hava üreteçleri Radyant da olduğu gibi çalışma prensibi hemen hemen aynıdır yani Borulu da olduğu gibi prosesdat iyonizasyon çakmaklık brülör gibi ekmanlar Sıcak Hava Üreteçler dede bulunur bu ekipmanları kontrol eden bir ana kart bulunmakta genelde kart ile cihaza giden elektronik kablolar zamanla aşınma olduğundan kısa devre ile karta zarar verebiliyor veya ateşleme takımı zarar görebiliyor sıcak hava ürettiği için sıcak olan cihazda bulunan ekipmanlar daha erken zarar görebiliyor tabi bu ekipmanlar zamanla ömürlerini de tamamlamaktadır iyi bir bakım yapıldığında uzun bir süre gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.