Fabrika Havalandırma Baca Sistemleri Çerkezköy

Anasayfa » Fabrika Havalandırma Baca Sistemleri Çerkezköy
 1. Havalandırma Nedir?
  Çalışma olsun olmasın üretim alanları fabrikalar ofisler depo alanları cafeler restoranlar gibi bir çok alanlarda havalandırma Sistemleri yapılmaktadır.
  İç ortam havası minumum saatte 1 defa fan ve kanal yolu ile dışarı atılması bunu sürekli tekrarlanması gerekiyor ve aynı oranda iç ortama taze hava verilerek havalandırma sisteminin oluşumunu tamamlamaktadır.

Fabrika Havalandırma Sistemleri Çerkezköy

Havalandırma Sistemleri ve Çeşitleri
1 Havalandırma Nedir?
2 Havalandırma Çeşitleri Nelerdir?
3 Havalandırma Faydaları Nelerdir?
4 Nasıl Bir Havalandırma Yaptırmalıyım?
5 Havalandırmada Nelere Dikkat Etmeliyim?
6 Havalandırma Yaptırmak Mecburimi?
7 Havalandırma Firmalarını Nasıl Seçmeliyim?

 1. Havalandırma Çeşitleri Nelerdir?
  a. Spiro hava kanal sistemleri
  b. Kare kanal sistemleri
  c. Pitre hava kanal sistemi
  d. Bez hava kanal sistemi
  e. Akrobat Duman Emiş sistemi
  f. Davlumbaz emiş sistemi

3. Havalandırma Faydaları Nelerdir?
Havalandırma yapılan ortamlarda çalışmak çok daha zordur buna örnek vermek gerekirse şöyle düşünün fabrikamız da plastik bir ürün üretiyoruz veya Duman koku çıkaran bazı ürünler üretiliyor ve havalandırma sisteminiz de yok çalışan elaman lar bu kokudan rahatsız olacağı için temiz havaya ihtiyaç duyarlar buda molaya veya wc gitme ihtiyaçlar çok daha sık olacağından üretim kapasitesi düşük olacaktır çalışma alanına gelmekte zorlanan çalışma arkadaşlarınız haklı olarak bunu yapmaktadır.
Öncelik havalandırma yapılmış bir ortam sağlık açısından çok çok önemlidir bunun yanında faydası hem üretimin artması hem sağlıklı olan çalışma arkadaşlarınız sık sık rapor almaması ve üretilen ürünlerin kalitesi yüksek olması sizi çok daha ileriye taşıyacaktır unutmayın çalışanlarınızın mutluluğu ekonomiye katkı sağlamasıdır.

Fabrika Havalandırma Sistemleri Çerkezköy

4. Nasıl Bir Havalandırma Yaptırmalıyım?
Tabi bu konuda referansları sağlam ticari tecrübesi ve uzman bir firma ile görüşme yapılarak mutlaka havalandırma yaptıracağınız işletmenize keşif için davet ediniz uzman olan firma sizin nasıl bir havalandırma yaptırmanız gerekli olduğunu anlatacaktır.

Fabrika Havalandırma Sistemleri Çerkezköy

5. Havalandırma da Nelere Dikkat Etmeliyim?
Havalandırma yaptırmadan önce en az 2 firmanın tecrübelerinden yararlanın yeterli olmaması durumunda bir firma daha çağırıp bu 3 firmanın ortak noktasına dikkat edin ve referansı güçlü tecrübesiyle ön plana çıkan en önemlisi aklınıza ve sizin isteklerinize eklemeler yapan çözümler üreten firma ile çalışma yapabilirsiniz.

6. Havalandırma Yaptırmak Mecburimi?
Bilindik üzere sağlık bakanlığı yasasına göre İSG şartnamesinde havalandırma sistemleri de yer almaktadır ayrıca çevre ve şehircilik bakanlığının şartnamesinde de yasalaşmış havalandırma yapılması şart konulmuştur.

7. Havalandırma Firmalarını Nasıl Seçmeliyim?
Havalandırma Sistemleri Yapan Firmalar öncelikle referansları göz önünde bulundurulmalıdır nasıl işler bitirilmiş sizin yaptıracağınız hizmet ile ilgili yaptı işler varmı varsa referans vermeli ayrıca iş tecrübesi havalandırma işine başlama yılı da çok önemli bu kriterleri sağlayan 3 firmadan biri ile çalışmalarınızı ve seçiminizi yapabilirsiniz.
Işıl Mekanik 1997 yılında Havalandırma Sistemlerine ilk adımını atmış uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir.

Fabrika Havalandırma Sistemleri Çerkezköy

Fabrika Merkezi Havalandırma Sistemleri işletme içerisinde üretim alanları üretim dedaylarına göre koku Duman toz gibi yaşam şartlarını zorlayıcı bazı faktörler çıkmaktadır çalışanların daha temiz ortamda ve sağlıklı çalışmaları için havalandırma yapılması gerekmektedir.

Havalandırma yapılmış bir işletmenin yapılmayana göre üretim kapasitesi daha iyi olduğu gözükmektedir.

Boyahane havalandırma Sistemleri işinde uzman firmalar tarafından yapılması daha sağlıklı olacaktır çünkü boyahane havalandırması normal havalandırma dan farklı malzeme kullanılmaktadır
Endüstriyel Havalandırma Sistemleri konusunda uzman genç dinamik çalışma arkadaşlarımız ile sonuç odaklı projeler tamamlamıştır.
Kaliteli en uygun malzeme ve en iyi İşçilik ile sorunsuz iş teslim ediyoruz.
Işıl Mekanik Çerkezköy Havalandırma Firması olarak neler yapıyoruz
1.Merkezi Havalandırma Sistrmleri
2.Paslanmaz Doğalgaz Bacaları
3.Akrobat Kol Duman Emiş Sistemleri
4.Toz Toplama Sistemleri
5.Davlumbaz ve Özel İmalatlar

Fabrika Havalandırma Sistemleri Çerkezköy


Çerkezköy Havalandırma Firması

Nasıl Teklif Veriyoruz
Öncelikle işletmenizi ziyaret ederek istenilen hizmetleri yerinden keşif yaparak tek tek not alıyoruz işin maliyeti ve daha verimli olması için önerilerde bulunuyoruz karşılıklı ne yapılması gerektiğini anlamış şekilde daha sonra kendi çalışma ofisimizde tekrardan yapılacak uygulamalar üzerinde çalışarak ön proje hazırlıyoruz ve bütün donerler hazır olduğunda en kaliteli Malzeme ile en uygun fiyatlı teklifimizi oluşturuyoruz keşif de verilen mail adresi gönderiyoruz.
Nasıl ve Ne Zaman Başlıyoruz
Verdiğimiz teklif onaylanması durumunda
Öncelikle gerekli İSG MYK evraklarını hazırlayıp iş verene mail yoluyla gönderiyoruz ve hiç vakit kayıp etmeden malzeme tedariği ve Ustaların ayarlanmasını yapıyoruz en erken tarih olacak şekilde elimizden geleni yaparak en uygun tarihi iş verene bildiriyoruz işe başlama tarihinde mutabık kalmamızn ardından işe başlama tarihinde güvenli bir şekilde Havalandırma Sistemlerine Başlamış Oluyoruz

Fabrika Havalandırma Sistemleri Çerkezköy


Nasıl Teslim Ediyoruz
Yapılacak uygulamaları teklifte bahsi geçen işleri bire bir uyarak tamamlıyoruz ve iş bitimi bu işlerden sorumlu yetkili arkadaşa teklif detayı ile birlikte bütün yapılan işler tek tek kontrol edilerek teslim ediyor ve onay alıyoruz işimiz eksiksiz bitse dahi sonrasında yaptığımız işlerin daima arkasındayız sistem tam anlamıylı çalışana kadar destek vermeye devam ediyoruz.

Fabrika Havalandırma Sistemleri Çerkezköy

Çerkezköy Havalandırma Firmaları